Nasz zespół

IPP ManagementIPP Management to niezależny zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie restrukturyzacji, obrotu wierzytelnościami, windykacji, transformacji kapitałowych oraz doradztwa finansowego.

Misją IPP Management jest dostarczenie jej Klientom usług najwyższej jakości, świadczonych w oparciu o zrozumienie ich potrzeb.
W IPP Management uważamy, że zaufanie i uczciwość, to wartości, na których budujemy długoterminowe relacje z Klientem.

Nie posiadamy żadnych powiązań kapitałowych oraz osobowych, dzięki czemu nasze analizy i rozwiązania są bezstronne, przygotowane wyłącznie z uwzględnieniem interesów Klienta z którym współpracujemy.

Współpracując z Ipp Management otrzymujesz dostęp do wiedzy i relacji doświadczonych ekspertów, ukierunkowanych na pomoc Tobie w osiągnięciu zamierzonych celów biznesowych.

Zespół

Mateusz Sroka

Mateusz Sroka zanim dołączył do Ipp Management, pracował jako Dyrektor Centrum Restrukturyzacji i Windykacji w Plus Bank S.A, gdzie odpowiadał za zarządzanie procesami monitoringu, restrukturyzacji, windykacji oraz obrotu wierzytelnościami.

Przed pracą w Plus Bank Pan Mateusz Sroka zdobywał doświadczenie m.in. w Alior Bank S.A. oraz Kredy Bank S.A.

Mateusz Sroka jest absolwentem Uniwerysteu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie uzyskał tytuł magistra prawa.

Specjalizacje: restrukturyzacja, obrót wierzytelnościami, doradztwo transakcyjne

 

Marek Kacprzak

W pracy zawodowej związany z obszarem windykacji Plus Bank S.A.

Odpowiedzialny za przygotowanie informacji zarządczej oraz opracowanie i implementacje rozwiązań wspierających proces zarządzania portfelem wierzytelności (windykacja własna, outsourcing, sprzedaż). Doświadczenie zdobył uczestnicząc w wielu projektach sekurytyzacyjnych.

Jest absolwentem WSHiP w Warszawie. Ukończył Studia Podyplomowe dla Analityków Bankowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Specjalizacje: analiza danych, analiza finansowa, wycena wierzytelności, obsługa wierzytelności masowych.

 

Piotr Kostarski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego (dyplom z wyróżnieniem), certyfikowany uczestnik szkoleń organizowanych przez Instytut Allerhanda.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w budowie struktur formalnych dla produktów ubezpieczeniowych Grupy PZU, w sporach z zakresu błędów w sztuce budowlanej oraz sprawach z obszaru obsługi spółek kapitałowych. Przez ostatnie lata związany z obsługą procesów windykacji i restrukturyzacji podmiotów korporacyjnych posiadających wielomilionowe zaangażowania kredytowe.

Piotr jest również praktykującym członkiem rad wierzycieli w toku postępowań upadłościowych, posiada bogate doświadczenie w budowaniu i negocjowaniu strategii polubownej spłaty zadłużenia, z wykorzystaniem dobrowolnych akwizycji nieruchomości oraz przedsiębiorstw.